Cevizli Mah. Tugayyolu Cad. Ofisim İstanbul Plazaları B Blok Kat 2 Maltepe / İstanbul

Güzelliğinizi Arttıracak Estetik Tüyoları

22.01.2021
106
Güzelliğinizi Arttıracak Estetik Tüyoları

Her ne kadar dış güzellik önemli değil, önem olan iç güzellik desek de bu gerçek anlamda bir avuntu. Güzel olmak ve her yaşta güzel görünmeye devam etmek hepimizin dileği. İlk çağlarda bu yana insanlar gençliğin ve sonsuz yaşamın sırlarının peşinde koşuyor. Hiçbir çağda kusursuz güzellik hayaline bu kadar yaklaşmadık.

Gelişen teknolojiler güzelliğinizi arttıracak estetik tüyolarını beraberinde getiriyor. Daha kolay, ağrısız, daha az maliyetli ve daha kısa sürede, daha uzun süre etkili çözümler ortaya çıkıyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik uygulamalara daha kolay ulaşıyoruz. Estetik cerrahini yanında, operasyon gerektirmeyen estetik yöntemleri ile burnumuz, gözlerimiz, dudaklarımız veya bedenimiz mükemmel formlara kavuşuyor.

Botoks ve Dolgu

Artık botoks ve dolgu uygulamalarında haberi olmayan kalmadı denebilir. Bu estetik uygulamalar çok kısa sürede yok denecek kadar az bir acı ile tamamlanır. Uygulamanın hemen ardından günlük hayata geçiş yapabilirsiniz. Kırışıklık tedavisinde en sık başvurulan yöntemlerden biri botoks uygulamalarıdır. Otuzlu yaşlardan başlayarak yapılan botoks uygulamaları kırışıklıkların derinleşmeden önlenmesini sağlamaktadır.

Yüzde çökmelerin veya asimetrinin ortadan kaldırılmasını sağlayan yüz dolgusu uygulaması da dolgu maddelerinin teknoloji ile birlikte gelişmesi ile daha sık kullanılır hale geldi. Önceki yıllarda sadece cerrahi ile düzeltilebilecek vakalarda dolgu uygulaması ile harikalar yaratılıyor. Dolgu da botoks gibi enjeksiyon ile cilde uygulanıyor. Kendi vücudunuzdan alınan dokular ile bu uygulamaların yapılması da mümkün.Her hangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamak için bu tip estetik uygulamalar mutlaka uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

Dolgun ve Şekilli Dudaklar

Aynaya baktığımızda ilk gördüğümüz gözlerdir. Bir yüzü güzel görmemizi sağlayan öncelikle gözler ve bakışlarsa ikincisi de dudaklardır. Daha genç bakışlar için öncelikle kazayağı ve göz çevresi çizgilerine müdahale etmek, göz kapağı ve kaş düşüklüğü gibi problemleri ortadan kaldırmak için botoks uygulamaları yapılabilir. İlerleyen yaşlarda dudak çevresi kırışıklıkları için de botoks uygulanabilir.

Genç bakışların yanı sıra en hoş görüntü için istenen dolgun dudaklardır. Dudak dolgusu uygulaması ile istenen etki çok kısa bir sürede elde edilir. Dudak dolgusu için genellikle hyaluronik asit uygulaması yapılmaktadır. Dolgun ve şekilli dudaklar güzelliğinizi arttıracak en önemli unsurlardan biridir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
ArabicEnglishGermanRussianTurkish