Ameliyatsız Burun Estetiği | İstanbul Dolgu Botox | Burun ve Dudak Dolgusu | @istanbuldolgubotox
 

Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız burun estetiği uygulaması olan burun dolgusu, cerrahi olmayan bir yöntemle buruna şekil vermek için cilt dolgu maddelerinin enjekte edilmesidir.

Çağrı Merkezi

Online Randevu

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/ameliyatsiz-burun-estetigi.png

Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız burun estetiği uygulaması olan burun dolgusu (Liquid Rhinoplasty), cerrahi olmayan bir yöntemle burna şekil vermek için cilt dolgu maddelerinin enjekte edilmesidir. Enjeksiyonda, hyaluronik asit gibi cilt dolgu malzemeleri buruna hacim kazandırmak için kullanılabilir. Ameliyatsız burun estetiği tekniklerinde yaşanan gelişmelerle burundaki boşluklar, girintiler, kontur eksiklikleri ve asimetriler dolgu uygulaması ile tedavi edilebiliyor.

Ameliyatsız Burun Estetiğinin Avantajları

  • Kesiksiz bir işlem olduğu için acısızdır ve olası cerrahi komplikasyonları barındırmaz.
  • Ufak dokunuşlarla yeni bir profil kazanmanıza yardımcı olur.
  • Ortalama 10 dakika süren pratik bir uygulamadır.
  • Burun eğriliği kamufle edilir ya da hafifletilir.
  • Burun ucu kaldırılır.
  • Cerrahi burun estetiği sonucu doğan kusurlar düzeltilebilir.
  • Burun sırtı düzeltilip, düz forma sokulabilir.
  • Burun-alın, burun-dudak ve burun kanadı görüntüsü estetik hale sokulabilir.
  • Burun içerisinde en dar hava geçiş bölümü olan valv açısının rahatlaması sağlanarak, daha rahat nefese alınabilmesi ve fonksiyonel bir çözüm sağlanabilir.

Burun dolgusu (Liquid Rhinoplasty), hastalara birçok avantaj sunar. Avantajlardan biri, ameliyat olmak istemeyen ya da ameliyatı düşünen fakat henüz karara veremeyen birçok hasta için iyi bir seçenek olmasıdır.

Diğer bir avantaj ise, rötuşların gerçekleştirilmesi çok kolay olmasıdır. bu sayede, belirli bir bölgeye az miktarda dolgu uygulamak için basit bir enjeksiyon yapılması yeterli olur. Ve son olarak, burun dolgusu estetik cerrahi uygulamalara göre çok daha ekonomiktir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

İşlem sırasında doktorunuz hedef bölgeye anestezik krem ​​uygular. Ardından, uygulama öncesi belirlenen alanlara dolgu maddesi enjekte edilir. Uygulama herhangi bir kesi veya anestezi içermediğinden, işlemden hemen sonra taburcu olunur. Kısa bir süre sonra normal aktivitelere dönülebilir.

Benzer Hizmetlerimiz

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/kok-hucre-tedavisi-prp.png

Kök Hücre Tedavisi

PRP sistemi; vücuda enjekte edildiği bölgelerde kök hücreleri uyarıp, aktif hale geçirerek dokuların yenilenmesine yardımcı olan bir yöntemdir.

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/massater-botoks.png

Massater Botoks

Masseter Botoksu, botulinum toksini tip A’nın çiğneme kası olarak da bilinen masseter kasına enjeksiyonu ile gerçekleştirilen bir botoks türüdür.

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/mezoterapi.png

Mezoterapi

Mezoterapi, cildi gençleştirmek, saç kalitesini iyileştirmek ve vücudu şekillendirmek için kullanılan bir tedavi tekniğidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyatsız burun estetiği memnuniyet oranı nasıl?

Memnuniyet oranı oldukça yüksektir çünkü pratik bir şekilde uygulanır ve sosyal hayatı etkilemez.

Ameliyatsız burun estetiğinin kalıcılığı ne kadardır?

Kalıcı bir prosedür değildir fakat zaman planlaması iyi yapıldığı ve doktorun hastanın beklentisini tam olarak karşılayacak şekilde plan yaptığı takdirde 6 ay ila 2 seneye kadar uzanan bir kalıcılığı mümkündür.

Burun dolgu uygulamasının fiyatı nedir?

Kullanılan ürün, verilen dolgu oranına bağlı olarak tedavi maliyeti değişecektir. Bu sebeple öncelikle muayene olmanızı veya fikir edinmeniz açısından fiyat konusunu sağlık danışmanı arkadaşlarımıza danışmanızı öneriyoruz.

Scan the code