Gençlik Aşısı (H-100) | İstanbul Dolgu Botox | Burun ve Dudak Dolgusu | @istanbuldolgubotox
 

Gençlik Aşısı
(H-100)

Gençlik aşısı, diğer bir adıyla H-100, yaşlanmaya karşı mücadele için kullanılan en etkin formüllerden birisidir.

Çağrı Merkezi

Online Randevu

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/genclik-asisi.png

Gençlik Aşısı (H-100)

Gençlik aşısı, diğer bir adıyla H-100, yaşlanmaya karşı mücadele için kullanılan en etkin formüllerden birisidir. Cerrahi müdahale gerektirmeyen, sonuçlarını hızla görebileceğiniz gençlik aşısı uygulaması cilde parlak, sağlıklı ve genç görünümü geri kazandırmayı amaçlar.

Gençlik aşısı, cildinde yaşlanma belirtileri görülen, çevresel faktörlerden cildi zarar görmüş kişiilere belirlenen miktar ve aralıklarla hyalüronik asit uygulama işlemidir. Saf hyalüronik asit yani IAL Sistem, cilde nüfuz ederek yenilenmeyi ve sıkılaşmayı sağlayarak istenilen sağlıklı cilt sonucunu ortaya çıkarmaktadır.

Bebeklerin ciltlerinin oldukça sağlıklı, pürüzsüz ve canlı olmasının en büyük sebebi vücutlarındaki hyalüronik asit miktarının yüksek olmasıdır. Yaşlandıkça azalan hyalüronik asit ile birlikte cildin kendisini onarma ve sıkılaştırma oranı da bir o kadar azalır. Gençlik aşısı ile cilde hyalüronik asit tekrar yüklenir; cilt, onarma ve sıkılaştırma işlevlerini tekrar yerine getirmeye başlar.

  • Cildin yaşlanmaya bağlı sarkması
  • Cildin yaşlanmaya bağlı kırışması
  • Cildin sigara kullanımı nedeniyle zarar görmüş olması
  • Cildin güneşin zararlı etkilerine maruz kalmış olması
  • Ciltte geçmiş ya da devam eden akne problemi görülmesi
  • Cildin nemini kaybetmesi
  • Cildin matlaşması, canlılığını yitirmesi

Herhangi bir yan etkisi ve içeriğinde ağır kimyasal olmadığından 20’li yaşlardan sonra tüm ihtiyaç hisseden ciltlere uygulanır gençlik aşısı. Kullanılan ürün marka ve miktarına göre ise gençlik aşısının fiyatları değişkenlik gösterir. Bazı aşıların içeriğinde hyalüronik asitten hariç peptit ve vitamin bulunmaktadır. Bunlarda aşı fiyatını etkileyen faktörlerden. Gençlik aşısı için en doğru fiyatlandırma, ön incelemeler ve uygulanacak işlemin kararlaştırılması sonucunda belirlenmesi daha doğru olacaktır.

Gençlik Aşısı Nasıl Yapılır?

Uygulama öncesi lokal anestezik bir krem sürüldükten sonra deri temizlenir ve ilaç doktorunuz tarafından ihtiyaç duyulan bölgedeki deri altına çok küçük iğnelerle enjekte edilir. İşlem toplam 15-20 dk. sürer. Doktorunuzun önerisi ve kullanılan ilaca göre 2-4 seans arasında uygulanabilir.

Benzer Hizmetlerimiz

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/kok-hucre-tedavisi-prp.png

Kök Hücre Tedavisi

PRP sistemi; vücuda enjekte edildiği bölgelerde kök hücreleri uyarıp, aktif hale geçirerek dokuların yenilenmesine yardımcı olan bir yöntemdir.

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/massater-botoks.png

Massater Botoks

Masseter Botoksu, botulinum toksini tip A’nın çiğneme kası olarak da bilinen masseter kasına enjeksiyonu ile gerçekleştirilen bir botoks türüdür.

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/mezoterapi.png

Mezoterapi

Mezoterapi, cildi gençleştirmek, saç kalitesini iyileştirmek ve vücudu şekillendirmek için kullanılan bir tedavi tekniğidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Gençlik aşısı kimlere uygulanabilir?

Gençlik aşısında yaş sınırı yoktur. Doktorunuzun önerdiği taktirde özellikle 30’lu yaşlardan sonra derimizde hyaluronik asitin azalması ile ortaya çıkan nem ve volüm kaybının tedavisinde kullanılabilir. Yüz, boyun, el ve dekolte gibi bölgelere uygulanabilir.

Gençlik aşısı kimlere uygulanmaz?

Tedavi edilecek alanda uçuk vb. gibi deri hastalığı olanlarda, hamilelerde, emzirenlerde, kanser veya otoimmun bazı hastalıklarda, ilaç komponentlerinden birine karşı hipersensitivitesi olanlarda kullanılması önerilmez.

İşlem öncesi nelere dikkat edilmeli?

İşlem öncesi kullandığınız ilaçlar varsa veya işlem yapılacak bölgede bir döküntünüz varsa bunları doktorunuza bildirmeniz gerekmektedir.

Scan the code