Badem Göz Estetiği | İstanbul Dolgu Botox
 

Badem Göz Estetiği

Badem göz estetiği, tıpkı badem gibi hafif yukarı çekik ve daha iri görünen gözlere sahip olmanızı sağlayacak bir estetik uygulamadır.

Çağrı Merkezi

Online Randevu

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/badem-goz-estetigi.png

Badem Göz Estetiği

Badem göz estetiği, tıpkı badem gibi hafif yukarı çekik ve daha iri görünen gözlere sahip olmanızı sağlayacak bir estetik uygulamadır. Bella Hadid’in gözlerinden ilham alan bu estetik uygulama sonrasında gözlerinizdeki sarkık ve düşük görünümden kurtulursunuz.

Badem göz estetiği yüze gizli gençlik ve canlılık kazandıracak bir estetik uygulamadır. Ameliyattan hemen sonra Bella eyes görünümüne sahip olabilirsiniz. Gözleriniz daha iri görünecek, bu da size enerjik bir görünüm kazandıracaktır. Ameliyat sonrası bakışlarınız daha derinleşecektir.

Badem Göz Estetiği Yapılma Sebepleri Nelerdir?

  • Düşük göz kapaklarına sahip olup göz kapaklarının daha yukarıda olmasını istemek
  • Sarkık göz altlarını toparlamak
  • Gözlerde doğuştan ya da sonradan oluşan asimetriyi gidermek
  • Daha iri ve çekik gözlere sahip olmak istemek

Bu işlem hastalara her zaman uygulanabilir. Yüz ifadelerinde değişikliğe neden olmaz. Yukarı doğru çekik göz şekline sahip olma fırsatını kişilere sağlamaktadır. Uygulamanın en önemli nedenleri; yorgun ve ifadesiz bakışlardan kişileri kurtarmaktır.

Badem Göz Estetiği Nasıl Yapılır?

Badem göz estetiği lokal anestezi altında yapılır. Göz çevresi uyuştuktan sonra medikal ipler kullanılarak göz kenarlarından bu ipler kullanılarak çekilir. Badem göz görünüme kavuştuktan sonra medikal ipler kemik zarına sabitlenerek 3-4 dikiş atılır. Bu dikişler saç diplerinin arasına gizlendiği için ameliyat sonrasında belli olmaz. Dikişleriniz 1 hafta sonra alınır ve yavaş yavaş makyaj yapmaya başlayabilirsiniz. Badem göz estetiği ortalama 1 saat sürer. Dilerseniz bu estetiği göz kapağı ameliyatı ile kombinleyerek gözlerinizde daha etkili bir değişim sağlayabilirsinmiz.

Benzer Hizmetlerimiz

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/kok-hucre-tedavisi-prp.png

Kök Hücre Tedavisi

PRP sistemi; vücuda enjekte edildiği bölgelerde kök hücreleri uyarıp, aktif hale geçirerek dokuların yenilenmesine yardımcı olan bir yöntemdir.

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/massater-botoks.png

Massater Botoks

Masseter Botoksu, botulinum toksini tip A’nın çiğneme kası olarak da bilinen masseter kasına enjeksiyonu ile gerçekleştirilen bir botoks türüdür.

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/mezoterapi.png

Mezoterapi

Mezoterapi, cildi gençleştirmek, saç kalitesini iyileştirmek ve vücudu şekillendirmek için kullanılan bir tedavi tekniğidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Badem göz ameliyatı ne kadar kalıcı?
Badem göz estetiği, ortalama 5-6 yıl kalıcıdır, aşağı doğru bakan ve sarkan bir göz yapınız varsa maalesef sürekli yorgun ve baygın bir bakışınız olacaktır. Hafif yukarı doğru çekik gözler yüze çekici, genç ve estetik bir hava katar ve her kadının hayalidir.
Badem göz neye denir?
Badem gibi köşelerin muazzam intizamlı olarak kıvrımlı olduğu bir göz çeşididir.
Badem göz estetiği ameliyatı ne kadar sürer?
Badem göz estetiği ameliyatı ortalama 45 dakika sürer.
Scan the code