Rus Dudak Dolgusu | İstanbul Dolgu Botox | Burun ve Dudak Dolgusu | @istanbuldolgubotox
 

Rus Dudak Dolgusu

Rus dudak dolgusu normal dudak dolgusu uygulamasından farklı bir uygulamadır.

Çağrı Merkezi

Online Randevu

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/rus-dudak-dolgusu.png

Rus Dudak Dolgusu

Son zamanlarda dudak dolgusu teknikleri giderek gelişmektedir. Özellikle Rus doktorlar tarafından uygulanan dudak dolgusu tekniği ile dudaklar doğal ve kıvrımlı bir şekilde yapılabiliyor. Ruslar kozmetik ve bakım işlemlerine çok önem gösteriyor. Rus dudak dolgusu tekniği ile süper model dudaklarına doğal olarak ördek görüntüsü olmadan sahip olabilirsiniz.

Rus dudak dolgusu normal dudak dolgusu uygulamasından farklı bir uygulamadır. Rus dudak dolgusunun normal dudak dolgusundan en büyük farkı dudakların çerçevesini belirginleştirmemesidir. Bundan dolayı bu tekniğin uygulanması sonucu dudaklar diğer dudak dolgusu uygulamalarına göre daha doğal ve dolgun bir görünüme sahip olur.

Rus Dudak Dolgusu Hangi Amaçla Kullanılır?

  • Dudak dolgunlaştırma
  • Dudak şekillendirme
  • Dudak kontürünü belirginleştirme
  • Dudaklardaki asimetriler
  • Dudak kenarındaki sarkmalarda
  • Dudak üstündeki ince çizgilerde

Rus dudak dolgusu tekniği ile dudak doğal bir dolgunluk kazanır. Özellikle bu teknikle, diğer tekniklerde görülen dolgunun dudak çevresine kayması söz konusu değildir.

Rus Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Diğer tekniklerden farklı olarak, minik minik ayarlanan dolgu miktarı; doğru teknikle çok yüzeysel verilir. Dolgu dikey verildiği için, üst dudak ve alt dudak hattı mükemmel adeta çizilmiş bir şekilde dışarı kıvrılarak oluşturulur. İleri bir enjeksiyon tekniğidir. Klasik tekniklerden farklıdır. Teknik doğru uygulandığında dudak hacim kazanır ancak genişlemez ve öne doğru ördekleşme olmaz. Dolgu minik miktarlarda verildiği için az miktarda dolguyla güzel ve doğal bir hacim oluşur.

Benzer Hizmetlerimiz

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/kok-hucre-tedavisi-prp.png

Kök Hücre Tedavisi

PRP sistemi; vücuda enjekte edildiği bölgelerde kök hücreleri uyarıp, aktif hale geçirerek dokuların yenilenmesine yardımcı olan bir yöntemdir.

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/massater-botoks.png

Massater Botoks

Masseter Botoksu, botulinum toksini tip A’nın çiğneme kası olarak da bilinen masseter kasına enjeksiyonu ile gerçekleştirilen bir botoks türüdür.

https://istanbuldolgubotox.com/wp-content/uploads/2022/09/mezoterapi.png

Mezoterapi

Mezoterapi, cildi gençleştirmek, saç kalitesini iyileştirmek ve vücudu şekillendirmek için kullanılan bir tedavi tekniğidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Rus dudak dolgusu tekniği her dudağa uygun mudur?

Dudak yapısı uygulayıcı doktor tarafından değerlendirilir. Öncesinde dudak dolgusu yapılmamış kişilerde daha kolaylıkla uygulanır. Her tip dudağa uygulanabilir, sadece teknikte uygulanması gereken alanlar dudağa göre planlanır.

Rus dudak dolgusu uygulaması nasıl yapılır?

İşlemden önce lokal anestezik kremle dudak iyi uyuşturulur. Özel inceltilmiş kıl iğnelerle uygulanan 15-20 dakikalık bir işlemdir.

Rus dudak dolgusu işleminden sonra nelere dikkat edilmelidir?

Rus dudak dolgusu işleminden sonra sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz. 3-4 saat sıcak yiyecek ve içeceklerden uzak durulmalıdır. 1 hafta kadar hamam ve saunaya girilmemelidir.

Scan the code