Cevizli Mah. Tugayyolu Cad. Ofisim İstanbul Plazaları B Blok Kat 2 Maltepe / İstanbul

Rus Dudak Dolgusu

Rus Dudak Dolgusu

Son zamanlarda dudak dolgusu teknikleri giderek gelişmektedir. Özellikle Rus doktorlar tarafından uygulanan dudak dolgusu tekniği ile dudaklar doğal ve kıvrımlı bir şekilde yapılabiliyor. Ruslar kozmetik ve bakım işlemlerine çok önem gösteriyor. Rus dudak dolgusu tekniği ile süpermodel dudaklarına doğal olarak ördek görüntüsü olmadan sahip olabilirsiniz.

Rus Dudak Dolgusu Hangi Amaçla Kullanılır?

  • Dudak dolgunlaştırma
  • Dudak şekillendirme
  • Dudak kontürünü belirginleştirme
  • Dudaklardaki asimetriler
  • Dudak kenarındaki sarkmalarda
  • Dudak üstündeki ince çizgilerde

Hizmet Görselleri

Rus dudak dolgusu tekniği ile dudak doğal bir dolgunluk kazanır. Özellikle bu teknikle, diğer tekniklerde görülen dolgunun dudak çevresine kayması söz konusu değildir.

Merak Edilenler
Rus dudak dolgusu tekniği her dudağa uygun mudur?
Dudak yapısı uygulayıcı doktor tarafından değerlendirilir. Öncesinde dudak dolgusu yapılmamış kişilerde daha kolaylıkla uygulanır. Her tip dudağa uygulanabilir, sadece teknikte uygulanması gereken alanlar dudağa göre planlanır.
Rus dudak dolgusu uygulaması nasıl yapılır?
İşlemden önce lokal anestezik kremle dudak iyi uyuşturulur. Özel inceltilmiş kıl iğnelerle uygulanan 15-20 dakikalık bir işlemdir.
Rus dudak dolgusu işleminden sonra nelere dikkat edilmelidir?
Rus dudak dolgusu işleminden sonra sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz. 3-4 saat sıcak yiyecek ve içeceklerden uzak durulmalıdır. 1 hafta kadar hamam ve saunaya girilmemelidir.

Rus Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Diğer tekniklerden farklı olarak, minik minik ayarlanan dolgu miktarı; doğru teknikle çok yüzeysel verilir. Dolgu dikey verildiği için, üst dudak ve alt dudak hattı mükemmel adeta çizilmiş bir şekilde dışarı kıvrılarak oluşturulur. İleri bir enjeksiyon tekniğidir. Klasik tekniklerden farklıdır. Teknik doğru uygulandığında dudak hacim kazanır ancak genişlemez ve öne doğru ördekleşme olmaz. Dolgu minik miktarlarda verildiği için az miktarda dolguyla güzel ve doğal bir hacim oluşur.

Rus Dudak Dolgusu ile İlgili Kampanyalar
Özel günlerde kampanyaları kaçırmayın!
Uygun fiyatlı, yüksek kaliteli hizmeti kaçırmamak için bizleri arayın.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
ArabicEnglishGermanRussianTurkish