Akasya Kent Kule B1 Blok Acıbadem Üsküdar/ İstanbul

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatı

13.09.2021
Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatı

2021 yılından itibaren Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatı ortalama olarak 1500-3000 arası değişmektedir. Eskiden en az 3 seans süren Göz altı ışık dolgusu süreci teknolojinin getirdiği yeni ve daha kaliteli dolgular ile yalnızca 1 seansta bitirilebilmektedir.

Bu sayede bu uygulama fiyat olarak daha uygun bir skalaya inmektedir. Fiyat aralığının 1500-3000 gibi geniş bir aralıkta değişmesinin nedenleri ise; uygulamanın yaptırıldığı şehir, uygulamada kullanılan dolgu malzemesi miktarı ve kalitesi, Uygulama yapılacak bölgenin büyüklüğü ve uygulamada kullanılan dolgu malzemesinin kalitesi gibi nedenlerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Türkiye de göz altı ışık dolgusu ameliyatı çoğunlukla sağlık sektörünün daha rekabetçi ve kapsamlı olduğu yerlerde yaptırılması tercih edilmektedir. Bu yerlerin başında İstanbul, Ankara ve İzmir gelmektedir.  

Göz Altı Işık Doldugusu fiyatları

İstanbul Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları

İstanbul da göz altı ışık dolgusu fiyatı 2000-3000 TL arası değişim göstermektedir. Bu fiyat aralığı semtlerin nüfus yoğunluğu ve satın alım gücüne göre değişmektedir. İstanbul da göz altı ışık dolgusu yaptırabileceğiniz birçok klinik ve estetik merkezi vardır. Bunlar arasında alanında deneyimli bir doktor ve klinik seçiminde bulunmanız daha sağlıklı olacaktır. Fiyatlandırmada ise dikkat etmeniz gereken en büyük üç unsur; kliniğin bulunduğu semt, kullanılan malzemelerin kur fiyatı, doktorun bu konudaki yetkinliği bunlar ücretin ne kadar olacağını belirlemektedir. Bu saydığımız unsurlara dikkat edilerek fiyat araştırılması yapılması daha sağlıklı olacaktır. Etiler, Nişantaşı, Suadiye gibi semtlerde işlem yaptırmak ortalama 2500-3000 TL arası değişirken Beşiktaş, Bakırköy gibi semtlerde ortalama 2000 TL maliyetle göz altı ışık dolgusu yaptırabilirsiniz. 

Ankara Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 

Ankaranın Ümitköy, Kavaklıdere vb. gibi semtlerinde yer alan lüks kliniklerde fiyatlar 2500 TL ye kadar çıkabilirken diğer semtlerde 1600-2000 TL aralığında değişmektedir. Yani Ankara da genel ortalama 1600-2500 TL aralığında değişmektedir. 

Göz altı ışık dolgusu ameliyatını Ankara’da da yaptırabileceğiniz birçok klinik bulunmaktadır. Çoğunlukla tercih edilen yerler ise Eskişehir yolu üstünde inşa edilen plaza ve gökdelenlerin içeriğinde bulunan klinikler ve Tunalı vb. gibi Ankara’nın ünlü caddelerinde bulunan iyi kliniklerdir. Yine seçeceğiniz kliniğin bulunduğu semt, doktorun fiyat aralığı, kullanılan malzemenin kalitesi işlemin ücretini belirleyen unsurlardır. 

İzmir Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 

İzmir de ise güzellik sektörünün en çok yer edindiği Alsancak semtinde çok iyi klinikler bulabilirsiniz. Bunun yanında Bayraklı Bölgesinde de estetik alanında deneyimli birçok doktorun kliniğinde göz altı ışık dolgusu işlemini yaptırabilirsiniz. Bahsettiğimiz bu bölgelerde fiyatlar 1500-2000 TL civarlarında değişmektedir. İzmir’de semt seçimi fiyatı çok etkilemektedir. Alsancak, Bayraklı gibi semtlerde 2000 TL civarlarında yapılan Göz altı ışık dolgusu işlemi İzmir’in diğer semtlerinde 1500 TL civarlarında yapılmaktadır.  

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
ArabicEnglishGermanRussianTurkish