Akasya Kent Kule B1 Blok Acıbadem Üsküdar/ İstanbul
Gıdı Eritme

Gıdıdaki fazlalık yüzümüzü en fazla etkileyen , yüz dışı durumlardandır. Gıdı fazlalığı çok keskin güzel hatlara sahip olunsa bile jawline hattını direk gölgeleyen , ağırlıkla yüzü aşağıya çeken ve bir bütün olarak karşıdan bakıldığında kişi zayıf olsa bile kilolu gösteren bir unsurdur.

Bu sebeple de gıdı estetiği sadece belli bir bölgenin düzeltilmesi değil aslında bir bütün olarak tüm yüz ve boyun iyileştirilmesini kapsar.

Gıdı Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • İşlem ortalama 30-40 dakika arasında sürer.
  • İşlem genellikle Lokal Anestezi ile uygulanır.
  • İşlem ağrısız ve acısız yöntemle uygulanır.
  • İşlem sonrasında konuşma zorluğu ya da benzer sıkıntılar yaşanmaz.
  • İşlem sonrasında hastalar aynı gün taburcu edilir.
  • İşlem bölgesinde herhangi bir iz kalmaz.

Hizmet Görselleri

Gıdı çeneden boynun alt tarafına kadar uzanan alanı kapsamaktadır. Genç bir yüz görünümünün olmazsa olmazı olan bu bölge, çeneye paralel yapıda olduğundan, karşıdan bakıldığında gıdıda sarkma olmamalıdır. Bu kişinin daha yaşlı görünmesine neden olur. Bu etki kişinin bütün yüz algısını olumsuz olarak değiştiren bir olgudur. Diğer yüz bölgesinde olan deformasyonları makyajla gizlemek mümkünken, gıdı bu hilelere müsait bir alan değildir.

Merak Edilenler
Gıdı ameliyatı zor mu?
Bu işlem insanların korkacağı kadar zor değildir. Gıdı estetiğinde uygulanan yöntemlerde ses kalitesi ve konuşma olumsuz olarak etkilenmez. Mimik kayıpları da yaşanmaz.
Gıdı liposuction nedir?
Estetik cerrahınızın belirleyeceği düzeyde gıdı bölgenizde bulunan yağlar vakum yöntemi ile alınır. Çok ince yapında olan kanüllerle gıdıya girilir. İşlem oldukça kısa sürmektedir. Lokal veya genel anestezi ile yapılabilir.
Gıdı aldırma yaş sınırı nedir?
Yaş sınırı yoktur. Burada en önemli kriter hastanın sağlıklı olma durumudur. Eğer hasta sağlıklıysa, durumu ameliyat olmaya elverişliyse bu ameliyatı herhangi bir yaşta olabilmektedir.

Gıdı Eritme Estetiği Nasıl Yapılır?

Gıdı eritmenin ameliyatsız ve ameliyatlı olmak üzere yöntemleri vardır. Liposuction ile gıdı eritme bir ameliyat yöntemidir. Ancak aslında diğer yöntemlerle kıyaslandığında çok pratik ve kısa süreli olması , lokal anestezi altında dahi yapılabilmesi , tek seans olması ve kesin çözüm olması dolayısıyla ,sonuçları itibariyle  açık fark öndedir.

Ancak yine de kesinlikle operasyon düşünmeyen kişilere günümüzde gıdı eritme için diğer alternatiflerde sunulabilinir. Bunlar çeşitli makina uygulamaları ve mezoterapi yöntemleridir. Bu yöntemler arasında da bir çeşit mezoterapi kabul edilen kybella uygulaması en verimli sonuçlanan uygulamadır.

Gıdı Eritme ile İlgili Kampanyalar

Özel günlerde kampanyaları kaçırmayın!
İçerik

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
ArabicEnglishGermanRussianTurkish