Cevizli Mah. Tugayyolu Cad. Ofisim İstanbul Plazaları B Blok Kat 2 Maltepe / İstanbul

Gençlik Aşısı (H-100)

16.09.2018
375
Gençlik Aşısı (H-100)

Gençlik aşısı, diğer bir adıyla H-100, yaşlanmaya karşı mücadele için kullanılan en etkin formüllerden birisidir. Cerrahi müdahale gerektirmeyen, sonuçlarını hızla görebileceğiniz gençlik aşısı uygulaması cilde parlak, sağlıklı ve genç görünümü geri kazandırmayı amaçlar.

Gençlik aşısı, cildinde yaşlanma belirtileri görülen, çevresel faktörlerden cildi zarar görmüş kişiilere belirlenen miktar ve aralıklarla hyalüronik asit uygulama işlemidir. Saf hyalüronik asit yani IAL Sistem, cilde nüfuz ederek yenilenmeyi ve sıkılaşmayı sağlayarak istenilen sağlıklı cilt sonucunu ortaya çıkarmaktadır.

Bebeklerin ciltlerinin oldukça sağlıklı, pürüzsüz ve canlı olmasının en büyük sebebi vücutlarındaki hyalüronik asit miktarının yüksek olmasıdır. Yaşlandıkça azalan hyalüronik asit ile birlikte cildin kendisini onarma ve sıkılaştırma oranı da bir o kadar azalır. Gençlik aşısı ile cilde hyalüronik asit tekrar yüklenir; cilt, onarma ve sıkılaştırma işlevlerini tekrar yerine getirmeye başlar.

Gençlik Aşısı Hangi Cilt Problemlerinde Tercih Edilir?

  • Cildin yaşlanmaya bağlı sarkması
  • Cildin yaşlanmaya bağlı kırışması
  • Cildin sigara kullanımı nedeniyle zarar görmüş olması
  • Cildin güneşin zararlı etkilerine maruz kalmış olması
  • Ciltte geçmiş ya da devam eden akne problemi görülmesi
  • Cildin nemini kaybetmesi
  • Cildin matlaşması, canlılığını yitirmesi

Hizmet Görselleri

Herhangi bir yan etkisi ve içeriğinde ağır kimyasal olmadığından 20’li yaşlardan sonra tüm ihtiyaç hisseden ciltlere uygulanır gençlik aşısı. Kullanılan ürün marka ve miktarına göre ise gençlik aşısının fiyatları değişkenlik gösterir. Bazı aşıların içeriğinde hyalüronik asitten hariç peptit ve vitamin bulunmaktadır. Bunlarda aşı fiyatını etkileyen faktörlerden. Gençlik aşısı için en doğru fiyatlandırma, ön incelemeler ve uygulanacak işlemin kararlaştırılması sonucunda belirlenmesi daha doğru olacaktır.

Merak Edilenler
Gençlik aşısı kimlere uygulanabilir?
Gençlik aşısında yaş sınırı yoktur. Doktorunuzun önerdiği taktirde özellikle 30'lu yaşlardan sonra derimizde hyaluronik asitin azalması ile ortaya çıkan nem ve volüm kaybının tedavisinde kullanılabilir. Yüz, boyun, el ve dekolte gibi bölgelere uygulanabilir.
Gençlik aşısı kimlere uygulanmaz?
Tedavi edilecek alanda uçuk vb. gibi deri hastalığı olanlarda, hamilelerde, emzirenlerde, kanser veya otoimmun bazı hastalıklarda, ilaç komponentlerinden birine karşı hipersensitivitesi olanlarda kullanılması önerilmez.
İşlem öncesi nelere dikkat edilmeli?
İşlem öncesi kullandığınız ilaçlar varsa veya işlem yapılacak bölgede bir döküntünüz varsa bunları doktorunuza bildirmeniz gerekmektedir.

Gençlik Aşısı Nasıl Yapılır?

Uygulama öncesi lokal anestezik bir krem sürüldükten sonra deri temizlenir ve ilaç doktorunuz tarafından ihtiyaç duyulan bölgedeki deri altına çok küçük iğnelerle enjekte edilir. İşlem toplam 15-20 dk. sürer. Doktorunuzun önerisi ve kullanılan ilaca göre 2-4 seans arasında uygulanabilir.

Gençlik Aşısı (H-100) ile İlgili Kampanyalar
Özel günlerde kampanyaları kaçırmayın!
Uygun fiyatlı, yüksek kaliteli hizmeti kaçırmamak için bizleri arayın.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
ArabicEnglishGermanRussianTurkish