Cevizli Mah. Tugayyolu Cad. Ofisim İstanbul Plazaları B Blok Kat 2 Maltepe / İstanbul

Gençlik Aşısı H-100 İçeriği Nelerden Oluşmaktadır?

22.01.2021
97
Gençlik Aşısı H-100 İçeriği Nelerden Oluşmaktadır?

Çağımızda insanoğlunun genç ve güzel görünme isteği en üst seviyeye ulaştı. Daha genç yaşlardan itibaren insanlar ciltlerini koruma ve yaşlanma belirtilerini geciktirme çabasına giriyor. İlerleyen yaşlarda bu neredeyse bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Kimi plastik cerrahiye başvuruyor, kimi botoks yaptırıyor. Ancak tüm bu yöntemler hem doğal değiller hem de çok pahalılar.

Genç görünme ve diğer cilt sorunlarının çözümü konusunda modern tıbbın son buluşlarından biri H-100 gençlik aşısı.  Bu aşı, deforme olmuş, kırışmış, sarkmış, zarar gören ciltlerin nem tutma kapasitesini arttırıyor. Böylece cildimizin ilerleyen yaşlarda üretemediği mineral, vitamin ve aminoasitleri cildin altına veriyor. H-100 gençlik aşısı cildin bütün ihtiyaçlarını karşılayarak daha canlı, parlak ve genç görünmesini sağlıyor. Peki bu mucize aşının içeriğinde ne var? Etkileri nelerdir? Bunların bilinmesinde fayda var.

H-100 gençlik aşısı; hyaluronik asit, minareler, aminoasitler, mannitol, pro collagen, hexepeptid-8, pentapeptide-18, DMAE, organik silica, B1 ve B6 vitaminlerinden oluşur. Bu aşıyı oluşturan her bileşenin cildimize ayrı ayrı faydası vardır.

Gençlik Aşısı H-100 Bileşenleri

Hyaluronik asit: Ciltte su tutarak derideki nemi arttırır. Bu da ciltteki sıkılaşmayı ve iyileşmeyi arttırarak güzel bir görünüm oluşturur.

Mineraller: Cildi besler ve yeniden yapılandırmak suretiyle gençleştirir.

Aminoasitler: Ciltteki hücre yenilenmesini sağlar.

Mannitol: En güçlü antioksidanlardan biri olan mannitol ciltte yüksel oranda nem tutar ve nem kapasitesini arttırır. Bu şekilde kırışıklık oluşumunu engellediği gibi mevcut kırışıklıkları açma özelliği de vardır.

Pro Collagen: Cilt için çok önemli bir büyüme faktörü olan pro collagen, cildin elastikiyetini arttırır, sıkılaştırır ve kırışıklıkları açar. Cilde doğal bir dolgu efekti verir.

Hexepeptid-8: Önemli bir büyüme faktörüdür ve yüzde mimik çizgileri ile kırışıklıkların oluşumunu önler.

Pentapeptide-18: Kasların kasılmasını yavaşlatarak kırışık oluşumunu önler.

DMAE: Ciltte en üst seviyede sıkılaşma ve gerilme sağlar. Güçlü bir antioksidandır ve derideki sarkmaları önleyerek gerginliği arttırır.

Organik Silica: Kolajen ve elastik fibrillerin artışını sağlar.

Vitamin(B1-B6): Yüksek oranda antioksidan etkisine sahiptirler.  Botoks veya lazer gibi yan etkileri oldukça fazla olan tedaviler yerine H-100 gençlik aşısı tercih edilebilir. Böylece daha doğal ve genç bir görünüm elde edersiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
ArabicEnglishGermanRussianTurkish