Cevizli Mah. Tugayyolu Cad. Ofisim İstanbul Plazaları B Blok Kat 2 Maltepe / İstanbul

Ameliyatsız Saten Yüz Germe

Ameliyatsız Saten Yüz Germe

Uzun bir dönem sarkmış ve kırışmış deriyi düzeltmek için sıklıkla cerrahi yöntemlere başvurulmuş ancak son yıllarda sağlık alanında teknolojinin de ek fırsatlar sunmasıyla non-invazif olarak adlandırılan ağrısız, yan etkisi olmayan, yaşam kalitesini düşürmeden uygulanabilen yöntemler devreye girmiştir. Exilis Elite sistemi ile sağlanan Saten Yüz Germe bunlardan bir tanesidir. Saten Yüz Germe uygulaması odaklanmış radyofrekans ve ultrasonu aynı anda tek başlıkta kullanarak ciltte yaşlanma karşıtı etki gösteren FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı bir uygulamadır.

Saten Yüz Germe Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Yüz ovalini toparlama
  • Dudak çevresi kırışıklıkları
  • Göz altı morlukları
  • Göz altı torbaları
  • Göz kapağı ve çevresi kırışıklıkları
  • Alın çizgileri
  • Cilt sıkılaşması

Hizmet Görselleri

Saten Yüz Germe için, yaşlanma belirtileri gösteren kişilere, Vücut da Saten Etkisi için egzersiz ve diyetlerle desteklenmesine karşı sonuç alınamayan sorunlu bölgeleri olan kişilere, yaş farkı etmeksizin herkese güvenle uygulanabilir.

Bu uygulamalar yüksek maliyetli ve iyileşme süreci gerektiren cerrahi işleme gerek duymadan estetik bir farklılığa sahip olmak isteyenler için ideal seçenektir.

Merak Edilenler
Saten yüz germe uygulaması kimler için uygundur?
Saten yüz germe işlemi göz çevresi de dahil olarak vücuttaki tüm kırışıklıklar ve sarkmalar için kullanılabilir. 18 yaş üzerindeki herkes kırışıklıklarından ya da cilt deformasyonlarından kurtulmak için bu işlemi tercih edebilir. Hem erkek hem de kadınlara uygulanabilen bir işlemdir.
Kaç seans yapılır?
Haftada bir seans olmak üzere 4 hafta boyunca devam eden bir tedavidir. Kişinin isteğine göre 6 seans şeklinde de yapılabilir. Ancak kolajen tetiklenmesi 4 haftada sağlandığı için daha fazla seansa gerek yoktur.
Saten yüz germe işlemi tekrarlanabilir mi?
Saten yüz germe tedavisi sonrasında cilt 1 yıl boyunca kendini yenilemeye ve kolajen üretmeye devam eder. Yenilenen cilt bu 1 yılın sonrasında eski haline dönmez. 2 yıl sonra tekrar yapılarak uygulamanın etkisi arttırabilir ve sürdürülebilir
Saten yüz germe fiyatı nedir?
Saten yüz germe uygulaması tüm yüz, yüzün bölümleri, gıdı ya da göz çevresi gibi farklı bölgelere uygulanabilir. Bu bölgelerin her birinin fiyatlandırması da farklılık gösterir.

Saten Yüz Germe İşlemi Süreci Nasıldır?

Saten yüz germe işleminde kullanılan radyofrekans termal dalgalar, vücudun doğal iyileşmesini uyaran minimum termal hasar oluşturmak için cilt dokusunu ısıtır. Zamanla bu iyileşme süreci, yeni kolajen ve elastin liflerinin üretimini teşvik ederek cildi pürüzsüzleştirir, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Yeni kolajen fibroblastlar, gevşek veya hafif sarkmış cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur, cilde daha genç ve sağlıklı bir görünüm verir, cilt dokusunu ve gevşekliği iyileştirir. Yüksek RF enerjisi, yağ hücrelerini hedeflemek ve ısıtmak için dokuya daha derin bir şekilde verilebilir ve bu da yağ hücrelerinin küçülmesine ve doğal olarak çözünmesine neden olur.

Saten Yüz Germe ile İlgili Kampanyalar
Özel günlerde kampanyaları kaçırmayın!
Uygun fiyatlı, yüksek kaliteli hizmeti kaçırmamak için bizleri arayın.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
ArabicEnglishGermanRussianTurkish